Бюстгальтери балконет/бардо

Сучасний бюстгальтер балконет рожевого кольору

Нижня білизна може буквально творити чудеса. Це додає впевненості в собі, привабливості, кращого самопочуття. Тут навіть у розкішному та позачасовому дизайні. Гарний модний бюстгальтер балконет з тюлю, який порадує вас кроєм, кольором, якістю і дуже вигідною ціною. Доступна розкіш для сучасної жінки.

Ціна на момент огляду: 232 Грн

Мереживний бюстгальтер балконет з ніжною квітковою вишивкою

Мереживний бюстгальтер на кісточках – це сексуальний предмет. Його дуже зручно носити. Створює спокусливе декольте і підтримує бюст.

Ціна на момент огляду: 376 Грн

Стильний зручний бюстгальтер балкон тілесного кольору

Бюстгальтер балкон тілесного кольору забезпечує комфорт протягом усього дня. Виготовлена з гладкого і якісного матеріалу. Плечові лямки регулюються ззаду. Бюстгальтер підходить для більш обтягуючого одягу, а також для наряду з глибоким декольте.

Ціна на момент огляду: 1 105 Грн

Мереживний бюстгальтер з ніжною квітковою вишивкою

На що зробити ставку в нижній білизні? Ви завжди можете покластися на мереживо і червоний колір в цьому напрямку. Це додає впевненості в собі, покращує самопочуття. Ви також будете задоволені своїм візаві. У цьому випадку навіть ваш гаманець. Цей чудовий предмет не може бути відсутнім у вашому гардеробі. Мереживний бюстгальтер – це кохання з першого погляду.

Ціна на момент огляду: 255 Грн

Модний жіночий мереживний бюстгальтер для маленького та великого бюста

Бажаєте поповнити свій гардероб модною нижньою білизною? Вам подобаються вічні речі, які сподобаються вам і вашому гаманцю? Тоді ви не можете пропустити цей чудовий мереживний бюстгальтер. Твір, який ніколи не набридне. Мереживний бюстгальтер чорного кольору – це чудовий предмет, що забезпечує максимальний комфорт. Непідвладний часу крій і дизайн роблять його чарівною моделлю, яку ви оціните не тільки для повсякденного носіння.

Ціна на момент огляду: 179 Грн

Під цією назвою ховається крій бюстгальтерів, який прославила знаменита секс-бомба минулого століття Бріжит Бардо. Цей бюстгальтер був типовим для неї. Ви легко впізнаєте так звані «балконети», бюстгальтери можуть бути укріпленими і неукріпленими. У них завжди є кістки, а чашечки здаються плоскими. На перший погляд вони виглядають досить низько, що є лише оптичним ефектом. Бретелі бюстгальтера розміщені з боків у самого краю чашок. Бардо зазвичай бувають зі знімними лямками.

Такий бюстгальтер виглядає дуже чуттєво і спокусливо. Вони ідеально підтримують груди, а також формують бюст. Завдяки знімним бретелям балконети підходять, наприклад, для наречених або під сукні корсетного типу. Ви також можете використовувати їх під час випускного сезону. Однак він підходить для повсякденного носіння. Спробуйте цей дещо нетиповий, але дуже спокусливий бюстгальтер, у який ви закохаєтесь. Побалуйте себе змінами.