Бюстгальтери для вагітних

Безшовний бюстгальтер для годування з блискучим малюнком зручного крою

Жіночий бюстгальтер для годування 925/4 Ava бежевого кольору прикрашений блискучим малюнком з квітковим мотивом. Частина чашок злегка укріплена кісточками, має регульовані лямки, застібку клік-клак і застібання чашок однією рукою. Пристойний бант між чашками.

Ціна на момент огляду: 1 312 Грн

Бюстгальтер для годування неукріплений, декорований мереживом з якісної тканини

Ви готуєтеся до однієї з найважливіших ролей у житті? Ви купуєте одяг не тільки для малюка, а й практичні речі, незамінні для новоспеченої мами? Тоді ви оціните цей бюстгальтер для годування. Красива, незамінна білизна для кожної сучасної мами. Бюстгальтер для годування Mama New вирізняється високоякісним дизайном. Це забезпечує комфорт для новоспеченої мами та її дитини.

Ціна на момент огляду: 843 Грн

Якісний ніжно посилений бюстгальтер для годування Cache Coeur

Для всіх майбутніх мам, а особливо новоспечених, важлива не тільки якісна, але і справно функціональна білизна. Цей тип бюстгальтера є незамінним елементом спорядження для кожної мами після пологів, яка годує дитину грудьми. Ви оціните це з багатьох причин. Чорний злегка посилений бюстгальтер для годування Bodyguard від відомого бренду Cache Coeur. Бюстгальтер має неукріплені чашки.

Ціна на момент огляду: 2 241 Грн

Бюстгальтер для вагітних і годуючих в сучасному дизайні

Гарний і м’який жіночий бюстгальтер 9244 Ava білого кольору з м’якою підкладкою на чашках. Центр прикрашений бантом. Бюстгальтер має невідстібаються регульовані бретелі. Чашки мають зручне кріплення, завдяки якому чашку можна розстібати або застібати однією рукою.

Ціна на момент огляду: 1 252 Грн

На ринку є спеціальні бюстгальтери для вагітних і годуючих. Ці бюстгальтери запобігають витіканню молока з грудей. Ви, безумовно, найбільше оціните змінні вставки. Бюстгальтери для вагітних створені для забезпечення максимального комфорту жінкам, які годують груддю. Вони ідеально підлаштовуються під зростаючу форму грудей, а завдяки знімній передній частині забезпечать комфортне годування вашої дитини. У той же час вони також забезпечать ідеальну підтримку грудей, які сильно напружуються під час вагітності та після пологів.

Сьогодні вже точно не так, що вагітним жінкам і годуючим мамам не можна носити красиві і сексуальні бюстгальтери. Асортимент бюстгальтерів дуже різноманітний, і бюстгальтери для вагітних стали частиною гардеробу кожної майбутньої дитини або жінки, яка годує грудьми. Бюстгальтери для вагітних водночас підкреслюють комфорт, але дизайн також відіграє важливу роль. Будьте красиві, як мама, подаруйте собі та своєму малюкові максимальний комфорт. Бюстгальтер для вагітних полегшить годування та догляд за дитиною.